Ceník

Cena individuální hodinové tréninkové jednotky v letní sezóně je od 400 Kč, a to včetně pronájmu kurtu, tenisových míčů, apod. (dle termínu výuky; sleva pro nové zájemce a jiné typy slev jsou již do této uvedené ceny zahrnuty).


Při skupinových trénincích je souhrnná cena za všechny zúčastněné v tréninkové jednotce obdobná, jen s mírným navýšením.

Např. při trénincích ve dvojčlenné skupině hradí každý ze svěřenců přibližně polovinu výše uvedené částky za hod. - od 205 Kč / hod. (včetně účasti na úhradě pronájmu kurtu).

Při trénincích ve trojici je konečná hodinová sazba na osobu od 140 Kč, opět včetně podílu na pronájmu kurtu.

Možné jsou tréninkové jednotky i ve větších skupinách (platí především pro děti) – zde jsou ceny za osobu rovněž vytvářeny popisovaných způsobem.


Při předplacení bloku vyučovacích hodin na celou sezónu dochází samozřejmě ke slevám. Zajímavé slevy jsou možné v případě, že svěřenec má zájem o intenzivní výuku několikrát týdně po celou dobu jeho tréninkového bloku.

Výuka v rámci letní sezóny v nejzajímavějších hodinách, a to v průběhu pondělků až čtvrtků od 16 – 20 h. bývá spojena s rezervací a předplacením kurtu v rámci celého bloku tréninkových jednotek.

Pro letní sezónu platí akce týkající se dalších slev při výuce před 16. hodinou v průběhu pracovních dnů a dále pro celé víkendy a rovněž pátky.


Ceny výuky v zimní sezóně se mj. odvíjí od cen pronájmu tenisových hal. V určitých termínech, hodinách výuky se konečné ceny v zimní sezóně (zahrnující kromě trenérských služeb i pronájem haly) výrazně blíží či dokonce shodují s cenami v letní sezóně (tj. již od 460 Kč/hod. včetně ceny haly při individuální výuce).

Bližší informace o konkrétních cenách v zimní sezóně Vám zašleme na vyžádání e-mailovou cestou.

Pro zimní sezónu doporučujeme kromě individuální výuky i cenově výhodné tréninky ve dvojčlenných skupinách, apod.

TOPlist